Twila Paris – albumhoes
Artiest op de radio

Twila Paris

vandaag
3×
vandaag
in 30 dagen
21×
in 30 dagen
zenders
4×
zenders
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1He Is Exalted (Live)Twila Paris6× · 2 zenders
  2. 2God Is In ControlTwila Paris5× · 2 zenders
  3. 3We Bow Down (Versie 2003)Twila Paris4×
  4. 4We Will Glorify (Versie 2003)Twila Paris3×
  5. 5Lamb Of GodTwila Paris2× · 2 zenders
  6. 6Do I Trust You?Twila Paris1×

Biografie

Over Twila Paris

Twila Paris is te horen op 4 radiozenders die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “He Is Exalted (Live)”.

Meest gedraaid
He Is Exalted (Live)
Vaakst op
Groot Nieuws Radio Non-Stop

Op welke radiozender draait Twila Paris?

Zenders die Twila Paris de afgelopen 30 dagen draaiden.

Laatst gedraaid

Zenders die erop lijken

Playlists met Twila Paris