Tones And I – albumhoes
Artiest op de radio

Tones And I

vandaag
6×
vandaag
in 30 dagen
59×
in 30 dagen
zenders
20×
zenders
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1Dance MonkeyTones And I51× · 16 zenders
  2. 2Gone Gone GoneTones And I2×
  3. 3Dance monkey [2019]Tones and i1×
  4. 4Fly AwayTones And I1×
  5. 5Never Seen The RainTones And I1×
  6. 6Never seen the rain [2019]Tones and i1×
  7. 7Ur So F**kInG cOoLTones And I1×
  8. 8Ur So Fking CoolTones And I1×

Biografie

Over Tones And I

Tones And I is te horen op 20 radiozenders die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “Dance Monkey”.

Meest gedraaid
Dance Monkey
Vaakst op
Slam! 40

Op welke radiozender draait Tones And I?

Zenders die Tones And I de afgelopen 30 dagen draaiden.

Laatst gedraaid

Zenders die erop lijken

Playlists met Tones And I