The Ghouls – albumhoes
Artiest op de radio

The Ghouls

vandaag
3×
vandaag
in 30 dagen
8×
in 30 dagen
zenders
2×
zenders
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1DraculaThe Ghouls4×
  2. 2Little old lady from TransylvaniaThe Ghouls2×
  3. 3Be true to your ghoulThe Ghouls1×
  4. 4Monsterbilly HeavenThe Ghouls1×

Biografie

Over The Ghouls

The Ghouls is te horen op 2 radiozenders die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “Dracula”.

Meest gedraaid
Dracula
Vaakst op
Halloween Radio

Op welke radiozender draait The Ghouls?

Zenders die The Ghouls de afgelopen 30 dagen draaiden.

Laatst gedraaid

Playlists met The Ghouls