Padre Miguel – albumhoes
Artiest op de radio

Padre Miguel

vandaag
2×
vandaag
in 30 dagen
4×
in 30 dagen
zender
1×
zender
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1Mulata FaceiraPadre Miguel2×
  2. 2Só No ApitoPadre Miguel2×

Biografie

Over Padre Miguel

Padre Miguel is te horen op 1 radiozender die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “Mulata Faceira”.

Meest gedraaid
Mulata Faceira
Vaakst op
Pinguin World Music

Op welke radiozender draait Padre Miguel?

Zenders die Padre Miguel de afgelopen 30 dagen draaiden.

Laatst gedraaid

Playlists met Padre Miguel