Jimmy Barnes – albumhoes
Artiest op de radio

Jimmy Barnes

vandaag
1×
vandaag
in 30 dagen
5×
in 30 dagen
zender
1×
zender
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1Change Of HeartJimmy Barnes1×
  2. 2Dead And Laid To RestJimmy Barnes1×
  3. 3Going Down AloneJimmy Barnes1×
  4. 4No Second PrizeJimmy Barnes1×
  5. 5The WeightJimmy Barnes1×

Biografie

Over Jimmy Barnes

Jimmy Barnes is te horen op 1 radiozender die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “Change Of Heart”.

Meest gedraaid
Change Of Heart
Vaakst op
Grolloo Radio

Op welke radiozender draait Jimmy Barnes?

Zenders die Jimmy Barnes de afgelopen 30 dagen draaiden.

Laatst gedraaid

Playlists met Jimmy Barnes