Jantje Bier – albumhoes
Artiest op de radio

Jantje Bier

vandaag
1×
vandaag
in 30 dagen
1×
in 30 dagen
zender
1×
zender
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1Rijk op de PisteJantje Bier1×

Biografie

Over Jantje Bier

Jantje Bier is te horen op 1 radiozender die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “Rijk op de Piste”.

Meest gedraaid
Rijk op de Piste
Vaakst op
Lachende Piraat

Op welke radiozender draait Jantje Bier?

Zenders die Jantje Bier de afgelopen 30 dagen draaiden.

Laatst gedraaid

Zenders die erop lijken

Playlists met Jantje Bier