Gil Scott-Heron – albumhoes
Artiest op de radio

Gil Scott-Heron

vandaag
5×
vandaag
in 30 dagen
42×
in 30 dagen
zenders
9×
zenders
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1The BottleGil Scott-Heron24× · 7 zenders
  2. 2Home Is Where The Hatred IsGil Scott-Heron5× · 3 zenders
  3. 3I Think IGil Scott-Heron5× · 3 zenders
  4. 4The Revolution Will Not Be TelevisedGil Scott-Heron5× · 2 zenders
  5. 5Is That JazzGil Scott-Heron3× · 2 zenders

Biografie

Over Gil Scott-Heron

Gil Scott-Heron is te horen op 9 radiozenders die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “The Bottle”.

Meest gedraaid
The Bottle
Vaakst op
Sublime Jazz

Op welke radiozender draait Gil Scott-Heron?

Zenders die Gil Scott-Heron de afgelopen 30 dagen draaiden.

Nu liveSublime Soul Classics · The Bottle Luister

Laatst gedraaid

Zenders die erop lijken

Playlists met Gil Scott-Heron