Brent Faiyaz – albumhoes
Artiest op de radio

Brent Faiyaz

vandaag
1×
vandaag
in 30 dagen
13×
in 30 dagen
zenders
5×
zenders
Concerten Vinyl

Populaire nummers

  1. 1ALL MINEBrent Faiyaz4× · 4 zenders
  2. 2PRICE OF FAMEBrent Faiyaz4×
  3. 3Wy@Brent Faiyaz3× · 3 zenders
  4. 4PoisonBrent Faiyaz1×
  5. 5wrong faces.Brent Faiyaz1×

Biografie

Over Brent Faiyaz

Brent Faiyaz is te horen op 5 radiozenders die wij volgen. Het meest gedraaide nummer is “ALL MINE”.

Meest gedraaid
ALL MINE
Vaakst op
FunX Slow Jamz

Op welke radiozender draait Brent Faiyaz?

Zenders die Brent Faiyaz de afgelopen 30 dagen draaiden.

Laatst gedraaid

Zenders die erop lijken

Playlists met Brent Faiyaz